O mnie

Jestem dyplomowanym dietetykiem i biotechnologiem

Karierę rozpoczęłam od pracy naukowej w laboratorium badawczym, ale zabrakło mi w niej kontaktu z ludźmi i możliwości niesienia pomocy. Cieszę się jednak z tego doświadczenia, ponieważ rozwinęło we mnie rzetelne, analityczne podejście i nauczyło w przystępny sposób mówić o skomplikowanych zagadnieniach.

Specjalizacja

Specjalizuję się w żywieniu w chorobach tarczycy, które może stanowić ogromne wsparcie w procesie leczenia. Interesuję się również wpływem diety na remisję chorób autoimmunizacyjnych – głównie Hashimoto, ale również RZS czy łuszczycy.

Swoją praktykę opieram na aktualnych międzynarodowych badaniach naukowych i stale się dokształcam, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach. Szeroka wiedza akademicka o funkcjonowaniu organizmu z zakresu biochemii, immunologii, endokrynologii, histologii czy diagnostyki laboratoryjnej pozwala mi spojrzeć na klienta holistycznie.

Każdego klienta traktuję indywidualnie

Analizuję aktualny stan zdrowia na podstawie dokładnego wywiadu i wyników badań laboratoryjnych
Komponuję jadłospis, uwzględniając preferencje żywieniowe i styl życia
Oferuję wsparcie i motywację w procesie zmiany nawyków żywieniowych
Dojeżdżam do klienta, dzięki czemu oszczędzasz czas
Wiem, jak należy się odżywiać, by być zdrowszym, ładniejszym i lepiej się czuć. Sukces w zmianie nawyków żywieniowych polega na połączeniu wytrwałości i przyjemności. Przetestowałam to na sobie – jednym z moich hobby jest pieczenie (i jedzenie :- ) ) ciast.
Poza tym regularnie trenuję na siłowni, co daje mi dużo satysfakcji i energii do działania. W ten sposób też udowadniam sobie i innym, że najlepsze efekty przynosi połączenie diety i aktywności fizycznej. W wolnym czasie uwielbiam śpiewać, podobno całkiem nieźle, ale wciąż obawiam się śpiewać publicznie. Ogromną przyjemność sprawia mi też prowadzenie samochodu, a od kiedy nabrałam wprawy, zaczęłam poważnie myśleć o udziale w rajdach samochodowych.

Jeśli jesteś gotowa na wprowadzenie korzystnych zmian w swojej diecie i wykształcenie zdrowych nawyków żywieniowych, to zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.