Zmagasz się z niedoczynnością tarczycy lub chorobą Hashimoto? Chcesz wesprzeć pracę tarczycy i poprawić swój stan zdrowia?

Gubisz się jednak w zaleceniach i chcesz mieć pod ręką konkretne porady dotyczące stylu życia, żywienia, suplementacji?

W takim razie może zainteresować Cię ebook “Jak poprawić pracę tarczycy. Zestaw praktycznych wskazówek“, którego premiera już niedługo!

Zapisując się na listę zainteresowanych, zagwarantujesz sobie kupon rabatowy i od razu otrzymasz gratis: listę PDF badań, jakie warto wykonać w niedoczynności tarczycy i / lub chorobie Hashimoto.

Dzięki temu poradnikowi w końcu pozbędziesz się wątpliwości odnośnie diety, stylu życia i suplementacji w niedoczynności tarczycy i chorobie Hashimoto.

Spośród opisanych sposobów wybierzesz i przetestujesz te, które najbardziej do Ciebie przemawiają i będą dla Ciebie najprostsze lub najważniejsze w Twojej sytuacji. Dowiesz się też, na co nie warto tracić czasu i zdrowia.

W ostatnich latach powstało wiele książek na temat niedoczynności tarczycy i Hashimoto.

Niestety duża część z nich zawiera informacje nieprawdziwe, nieudowodnione badaniami i po prostu wprowadzające w błąd. Dodatkowo często narzucają one pacjentom liczne restrykcje żywieniowe i przyjmowanie kosztownych suplementów, co tylko pogłębia złe relacje z jedzeniem i stres związany z zakazanymi produktami.

Wiele poradników stanowi też pewnego rodzaju kompendium wiedzy na temat chorób tarczycy. Zawierają informacje o budowie tarczycy, jej funkcjonowaniu, produkowanych hormonach, objawach niedoczynności itp. Z jednej strony pozwala to na lepsze zrozumienie choroby. Z drugiej strony pacjentom może być ciężko z tak obszernych książek wyciągnąć coś konkretnego dla siebie. Coś co będą w stanie przełożyć na praktykę, by realnie poprawić swoje zdrowie i samopoczucie.

Dlatego właśnie zdecydowałam się napisać ten ebook.

 

Dzięki zastosowaniu porad z ebooka poczujesz się lepiej, zapewnisz lepszą wchłanialność leków i efekty leczenia, a ponadto zwiększysz skuteczność diety!

Wdrażając w życie wskazówki z ebooka, poprawisz zarówno stan zdrowia, jak i swoje samopoczucie i wygląd!

Nie musisz szukać i weryfikować samodzielnie informacji o tym, jak poprawić pracę tarczycy

W ebooku zrobiłam to za Ciebie! Uwzględniłam w nim tylko sprawdzone sposoby, które mają oparcie w badaniach naukowych i są bezpieczne dla Twojego zdrowia.

Wskazówki, które poprawią Twoje samopoczucie i wygląd, a także wspomogą dietoterapię

Dowiesz się, jak pozbyć się najczęstszych objawów, takich jak przewlekłe zmęczenie, ciągłe uczucie zimna, sucha skóra, osłabione włosy i paznokcie, problemy z koncentracją, niska odporność, zaparcia. Zdobędziesz wiedzę, która ułatwi Ci skuteczne schudnięcie!

Usprawnisz działanie tarczycy na co dzień, a także jak poprawisz wchłanialność leków

Sposoby przedstawione w ebooku dotyczą zarówno żywienia, jak i stylu życia, czy suplementacji – na pewno znajdziesz coś dla siebie!

 Jeśli chcesz zyskać wszystkie wskazówki dotyczące poprawy pracy tarczycy tak, aby poczuć się lepiej…

…jesteś w odpowiednim miejscu!

 

Już dziś zapisz się na listę oczekujących, aby nie przegapić premiery! 

Tylko osoby z listy zainteresowanych otrzymają specjalny rabat na zamówienie.

Konkretne sposoby na poprawę pracy tarczycy

Sposoby te dotyczą zarówno żywienia, jak i stylu życia, czy suplementacji. Osobno opisałam sposoby związane z przyjmowaniem leków (sposoby na poprawę wchłaniania l-tyroksyny), bo często to jest właśnie przyczyną braku efektów.

Teoria dotycząca pracy tarczycy oraz fakty i mity

Jeden rozdział poświęcam też mitom i znakom zapytania, czyli sposobom, których nie polecam, bo ich skuteczność nie jest udowodniona (więc lepiej zacząć od tego, co na pewno nam pomoże), albo wręcz możemy sobie w jakiś sposób nimi zaszkodzić.

Gratis - lista badań zaraz po zapisie!

Natychmiast po zapisie na listę zainteresowanych otrzymasz ode mnie zupełnie bezpłatnie przydatną ściągawkę – listę badań, które warto wykonać w niedoczynności tarczycy czy Hashimoto, wraz z krótkim komentarzem. 

spis treści ebooka:

WSTĘP
JAK PRACUJE TARCZYCA?
SPOSOBY NA POPRAWĘ PRACY TARCZYCY
SPOSOBY NA POPRAWĘ WCHŁANIANIA L-TYROKSYNY
MITY I ZNAKI ZAPYTANIA

Możliwość zamówienia w wersji z jadłospisem

Ebook będzie można zamówić w pakiecie – wersji z dedykowanym dla osób z chorobami tarczycy jadłospisem lub oddzielnie.

Moim zamiarem było po pierwsze stworzenie poradnika opartego o rzetelne źródła, przedstawiającego jedynie wiarygodne i bezpieczne metody…

…a po drugie – opisanie konkretnych sposobów na poprawę pracy tarczycy, które można łatwo wdrożyć w życie. Sposoby te dotyczą zarówno żywienia, jak i stylu życia, czy suplementacji. Osobno opisałam sposoby związane z przyjmowaniem leków, bo często problemem jest po prostu ich złe wchłanianie.

Jeden rozdział poświęcam też mitom i znakom zapytania, czyli sposobom, których nie polecam, bo ich skuteczność nie jest udowodniona (więc lepiej zacząć od tego, co na pewno nam pomoże), albo wręcz możemy sobie w jakiś sposób nimi zaszkodzić.

Jeśli jesteś ciekawa efektu finalnego, zapisz się na listę oczekujących, aby nie przegapić informacji o starcie i otrzymać specjalne warunki na zamówienie!

PS. Natychmiast otrzymasz gratis listę badań polecanych do wykonania przy niedoczynności tarczycy i / lub Hashimoto.

 

Nazywam się Aleksandra Rodziewicz i zawodowo pomagam kobietom z chorobami tarczycy zmienić nawyki żywieniowe dla ich lepszego zdrowia i samopoczucia.

W swojej pracy łączę aktualną wiedzę naukową z doświadczeniem w pracy dietetyka, aby jak najskuteczniej pomagać moim pacjentom. Obecnie piszę ebook, w którym przedstawię krok po kroku moje podejście do diety w Hashimoto i niedoczynności tarczycy.

Zapisz się na listę oczekujących już teraz – otrzymasz specjalne warunki na zamówienie!

Ola Rodziewicz

dietetyk, biotechnolog, www.aleksandrarodziewicz.pl