Chcesz wykonać pierwszy krok do zdrowszej diety?

Po co Ci potrzebny dziennik żywieniowy?

Dziennik żywieniowy jest narzędziem, które wykorzystuję przy ustalaniu indywidualnej diety z klientami. Pomoże Ci on zaobserwować Twoje nawyki żywieniowe, a następnie zidentyfikować najczęściej pojawiające się błędy, przez które Twoja dieta może nie przynosić efektów.

Sprawdzone rozwiązanie

Prowadzenie dziennika żywieniowego pomoże Ci szybko zaobserwować, gdzie tak naprawdę możesz popełniać w swojej diecie błędy. Jest to sprawdzone rozwiązanie, stosowane przeze mnie i dietetyków na całym świecie.

Rzetelne obserwacje

Dzięki uzupełnianiu dziennika, będziesz w końcu wiedziała, co tak naprawdę jesz i w jakich ilościach. Jest to pierwszy krok do sprawdzenia bilansu kalorycznego i dalszego uporządkowania Twojej diety, z naciskiem na efekty.

Ile jesz i co dokładnie
kontrola spożywania
pierwszy krok do uporządkowanej diety

Nie jesteś zadowolona z obecnej diety i chcesz coś zmienić?

Dziennik żywieniowy to pierwszy krok!

Po wypełnieniu formularza dostaniesz na maila swoją prywatną kopię mojego autorskiego dziennika żywieniowego, wraz z instrukcjami jego uzupełniania.

Nazywam się Aleksandra Rodziewicz i zawodowo pomagam kobietom z chorobami tarczycy zmienić nawyki żywieniowe dla ich lepszego zdrowia i samopoczucia.

Dziennik żywieniowy jest narzędziem, które wykorzystuję przy ustalaniu indywidualnej diety z klientami. Pomoże Ci on zaobserwować Twoje nawyki żywieniowe, a następnie zidentyfikować najczęściej pojawiające się błędy, przez które Twoja dieta może nie przynosić efektów. Pobierz go już teraz, a otrzymasz ode mnie na maila dodatkowe wskazówki!

Ola Rodziewicz

dietetyk, biotechnolog, www.aleksandrarodziewicz.pl