Czy zasady odchudzania NAPRAWDĘ są takie trudne?

Wypełnij QUIZ poniżej i przekonaj się, czy wierzysz w mity dotyczące dietetyki!

Odchudzanie naprawdę nie jest skomplikowane. Podstawowe zasady komponowania diety są łatwe, tylko potrzebna jest odpowiednia, oparta na faktach wiedza.

 A często obserwuję niestety, że dajemy się nabrać na różne, niektóre wyssane z palca rewelacje, “mity”, które są powtarzane przez znajomych czy rodzinę. Pewne stwierdzenia dotyczące diety, które słyszysz dookoła, w rzeczywistości niewiele mają wspólnego z prawdą – za to sprawiają, że dietetyka wydaje się niesamowicie pogmatwana.

Sprawdź, czy dajesz się nabrać na często powtarzane mity dietetyczne, wypełniając poniższy quiz.

Składa się on z 11 pytań jednokrotnego wyboru i jego wypełnienie zajmie Ci kilka minut. 🙂

Jestem ciekawa Twojego wyniku! Aby zacząć, kliknij: "NASTĘPNE".

 

 


A potem zapoznaj się z nagraniem: 11 najczęstszych mitów na temat odchudzania!

W tym nagraniu omawiam szerzej powyższe mity. Obejrzyj zwłaszcza, jeśli nie jesteś zadowolona ze swojego wyniku w quizie!

Cześć, miło że tu jesteś!

Nazywam się Aleksandra Rodziewicz i zawodowo pomagam kobietom z chorobami tarczycy zmienić nawyki żywieniowe dla ich lepszego zdrowia i samopoczucia.

Specjalizuję się w dietoterapii chorób tarczycy (niedoczynność, Hashimoto) i insulinooporności.

Przygotowałam ten quiz jako formę sprawdzenia Twojej wiedzy o podstawowych regułach odchudzania. Oprócz zajmowania się dietetyką, jestem też biotechnologiem, dlatego w swojej pracy mocno zwracam uwagę na to, co ma pokrycie w badaniach naukowych, a co jest właśnie… wyssanym z palca mitem 😉

Chcesz mnie lepiej poznać i być na bieżąco? Znajdziesz mnie poniżej: