Skip to content

Podjadanie a problemy hormonalne.

Jak zapanować nad apetytem przy chorobach tarczycy, PCOS i insulinooporności bez odmawiania sobie wszystkiego, co lubisz?

Czy wiesz, że problemy hormonalne mogą zwiększać Twój apetyt i ochotę na podjadanie?

Nie dość, że sprzyjają zmęczeniu, tyciu, problemom z koncentracją, to jeszcze przez nie musisz non stop walczyć z zachciankami i własną głową… Szczególnie, gdy nie wiesz, skąd bierze się ta trudna do opanowania chęć jedzenia i jak ją zwalczyć.

Może Ci się wydawać, że problemem jest Twój brak silnej woli. Wtedy próbujesz zakazać sobie podjadania, a gdy nie potrafisz oprzeć się pokusie – masz wyrzuty sumienia i jesteś na siebie zła. Paradoksalnie przez to znów więcej podjadasz…

Na szczęście da się coś z tym zrobić!

Zapisz się na mój bezpłatny webinar, żeby:

dowiedzieć się, jak to się dzieje, że przez tarczycę, PCOS czy IO bardziej chce Ci się jeść,

poznać sposoby na zwiększenie uczucia sytości po posiłkach,

zrozumieć, jak odzyskać kontrolę nad wyborami żywieniowymi,

by przestać non stop myśleć o jedzeniu i zapanować nad podjadaniem!

A wszystko to bez absurdalnych zakazów oraz udawania, że słodycze i chipsy nie istnieją, a Ciebie zadowala przekąska w postaci selera naciowego 😉

TEN WEBINAR JEST DLA CIEBIE, SZCZEGÓLNIE JEŚLI:

Po obiedzie dopada Cię niezrozumiała ochota na słodkie, a kawa bez „czegoś słodkiego” nie istnieje?

Niby wiesz już, że lepiej nie trzymać słodkich i słonych przekąsek w domu, ale w chwilach gorszego samopoczucia, zapracowania, zmęczenia, stresu – łamiesz się i coś kupujesz?

Przez większość dnia trzymasz się dzielnie diety, ale wieczorem, po pracy, gdy w końcu schodzi cały stres i masz chwilę dla siebie – nie możesz się oprzeć i zaczynasz buszować po kuchni w poszukiwaniu czegoś dobrego do przekąszenia?

Przez cały dzień jesz małe przekąski, bo nie masz czasu na porządny posiłek, a wieczorem zjadłabyś konia z kopytami?

Łapiesz się na tym, że tracisz kontrolę i zjadasz całą tabliczkę czekolady lub paczkę chipsów, szczególnie gdy jednocześnie głowę masz zajętą czymś innym, siedzisz przy komputerzealbo oglądasz film?

Nie musisz być na żywo, po webinarze dostaniesz dostęp do nagrania (ale zachęcam do uczestnictwa w live’ie, bo planuję prezent!)