Dlaczego postanowienia noworoczne nie pomogą Ci schudnąć (i co zamiast nich)?

Zapisz się na darmowy wykład online dietetyka specjalizującego się w trwałej poprawie nawyków żywieniowych!

Nie musisz na nic czekać – zapisując się, natychmiast uzyskasz dostęp do powtórki szkolenia z 21.01.2020 r. 

Podczas transmisji live opowiadałam, jakie popełniamy błędy przy tworzeniu postanowień noworocznych, co powoduje, że większość z nich nigdy nie zostaje zrealizowana. Mówiłam też o nawykach, czym tak naprawdę są i jak należy podejść do ich zmiany, aby w końcu skutecznie schudnąć, zacząć jeść więcej warzyw, ograniczyć słodycze czy więcej się ruszać.

Szkolenie będzie dostępne bezpłatnie jeszcze przez...

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Mija kolejny tydzień roku 2020. Jak tam Twoje noworoczne postanowienia?

Jeśli niezbyt dobrze, nie przejmuj się – po pierwsze, nie jesteś z tym sama, a po drugie – na bezpłatnym szkoleniu mogę Ci zdradzić, jak to zmienić!

UWAGA, bonus: zaraz po zapisie otrzymasz gratis ćwiczenie PDF: “Jak zmienić postanowienie noworoczne w cel, który rzeczywiście zrealizujesz – poznaj pierwszy krok“.

Czego dowiesz się na szkoleniu?

t

Jak zwykle tworzymy postanowienia noworoczne i dlaczego ten sposób nie działa

Opowiem Ci o tym, jakie są najczęściej popełniane błędy w tworzeniu noworocznych postanowień, przez które nie widać efektów i szybko rezygnujesz ze swojego celu.

Co zamiast postanowień, czyli jak sformułować cel i o co chodzi w skutecznym wdrażaniu nawyków

Opowiem o skutecznym mechanizmie WSKAZÓWKA/WYZWALACZ – ZWYCZAJ – NAGRODA, który może stanowić dla Ciebie przełom w działaniu.

Poznasz 2 metody wprowadzania nawyków, które są najbardziej skuteczne

Metod wprowadzania nowych nawyków jest wiele, ale ja przedstawię Ci 2 z nich, które polecam moim klientom indywidualnym i które najlepiej się sprawdzają.

Kim jestem?

Nazywam się Aleksandra Rodziewicz i zawodowo pomagam kobietom z chorobami tarczycy zmienić nawyki żywieniowe dla ich lepszego zdrowia i samopoczucia.

Specjalizuję się w dietoterapii chorób tarczycy (niedoczynność, Hashimoto) i insulinooporności. Z moją pomocą już dziesiątki klientek osiągnęły zamierzone cele żywieniowe – czy to te dotyczące spadku wagi, czy to te dotyczące wdrożenia zdrowszych nawyków dla lepszego samopoczucia.

Nie zawsze jest to jednak proste. Wdrożenie zmian do swojej diety to proces, który wymaga czasu. Nie da się tego zazwyczaj okroić jednym postanowieniem noworocznym: “w 2020 roku w końcu schudnę”.

Takie podejście się nie sprawdza. Czy wiesz, w jaki sposób podejść do sformułowania swoich celów, aby rzeczywiście wdrożyć zmiany w swojej diecie i zauważyć efekty?

Jeśli nie, to bezpłatne szkolenie 21.01 jest dla Ciebie!

Brzmi ciekawie? Zapisz się, aby nie przegapić tej darmowej transmisji!

Będzie dostępna tylko do końca stycznia!

Oprócz samego webinaru, odbierzesz też gratis PDF “Jak zmienić postanowienie noworoczne w cel, który rzeczywiście zrealizujesz – poznaj pierwszy krok“.

Po zapisie wyślę Ci link do strony ze szkoleniem i ćwiczeniem.

Pomogłam już dziesiątkom klientów skutecznie (i na stale) zmienić nawyki żywieniowe i osiągnąć cele związane z dietą!

Chcesz mnie lepiej poznać? Na bieżąco odzywam się poniżej:

Mam przyjemność już od prawie roku konsultować się z Panią Aleksandrą Rodziewicz i jest to dla mnie, poza tym że sympatyczna, to bardzo skuteczna współpraca. Po wielu radykalnych i mało udanych próbach poprawy zdrowia dietą, potrzebowałem dietetyka, który pomoże mi wrócić do “zdrowej normalności” – i za to jestem najbardziej wdzięczny. Biorąc pod uwagę moje wcześniejsze przejścia, polecam to za mało, apeluję: Korzystajcie z usystematyzowanej wiedzy mądrych ludzi, a nie radykalnych trendów internetowych i ich wyznawców. A w mojej ocenie Pani Aleksandra poza posiadaną wiedzą jest też bardzo zaangażowana w swoją pracę!
Pacjent

Pani Aleksandra jest bardzo profesjonalna i rzetelną osobą. Widać, że dieta jest “skrojona na miarę”odowiednio dla indywidualnej osoby. Przepisy są bardzo smaczne i urozmaicone. Przede wszystkim Pani Ola na każdym spotkaniu tłumaczyła zasady dobrego odżywiania, jak funcjonuje cały organizm, przy czym można było wiele się nauczyć. Poświęcała mi bardzo dużo czasu i uwagi. Ma anielską cierpliwość i wie jak podejść do każdego klienta w sposób psychologiczny, miałam wrażenie, że jestem bardzo oporną osoba i brakuje mi motywacji, po czym się szybko zniechęcałam, ale po każdej wizycie wychodziłam zmotywowana i pełna wiary w przyszłe efekty. Polecam serdecznie.

Magda R.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić współpracę z Panią Olą każdemu, komu zależy na zmienieniu nawyków żywieniowych oraz zmniejszeniu masy ciała. Szczególnie cenię podejście Pani Oli do klienta – z pełnym zrozumieniem i serdecznością stara się dobrać odpowiednią dietę, a także motywuje do działania. Posiłki są smaczne, różnorodne i szybkie w przygotowaniu, ale przede wszystkim dostosowane do rozkładu dnia i stylu życia. Mimo, że jesteśmy jeszcze w trakcie współpracy, to jej efekty są bardzo satysfakcjonujące. Serdecznie polecam!

Justyna