Skip to content

Osiągnij swój cel
z moją pomocą!

Być może sądzisz, że zdrowe i skuteczne odchudzanie jest niemożliwe przy Twoich problemach hormonalnych. Czegokolwiek nie próbowałaś, waga wciąż wraca albo stoi w miejscu… Pewnie już wiesz, że aby uzyskać trwałe efekty, potrzebujesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale obawiasz się tego kroku.

Dieta kojarzy Ci się wyłącznie z zakazami. Nie wierzysz, że można jeść zdrowo, a przy tym czerpać prawdziwą przyjemność z diety.

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: nie musi tak być!
Jeśli chcesz raz na zawsze pożegnać się z restrykcyjnymi dietami, które zamiast realnych efektów przynoszą tylko frustrację… jesteś w odpowiednim miejscu!

Pakiety usług
przygotowane dla Ciebie

Pakiet
Mini

Dla osób, które chcą działać samodzielnie

pierwsza konsultacja (60 min)

zalecenia indywidualne

1 spotkanie kontrolne (30 min)

OSZCZĘDZASZ 40 ZŁ

400 zł

Pakiet
Premium

Dla osób, które są zdecydowane na dłuższą współpracę pod okiem doświadczonego psychodietetyka

pierwsza konsultacja (60 min)

2 x jadłospis indywidualny (14 dni)

zalecenia indywidualne

4 spotkania kontrolne (4 x 30 min)

3 MIESIĄCE WSPÓŁPRACY
OSZCZĘDZASZ 250 ZŁ

900 zł

Przedłużenie współpracy

Dla osób, które są zadowolone z dotychczasowej współpracy i chcą ją kontynuować

Nowy jadłospis indywidualny (7 dni)

2 spotkania kontrolne (2 x 30 min)

350 zł

Pakiet psychodietetyczny

Dla osób, które chcą skupić się na pracy nad swoimi przekonaniami, emocjami oraz motywacją do zmian chcą ją kontynuować

pierwsza konsultacja (60 min)

5 konsultacji psychodietetycznych (5 x 50 min, co 2 tyg)

650 zł

3 MIESIĄCE WSPÓŁPRACY
OSZCZĘDZASZ 150 ZŁ

Poszczególne usługi

PIERWSZA KONSULTACJA (60 min) – 200 zł Rozwiń informacje

To wstępne spotkanie, podczas którego przyjrzymy się bliżej Twoim potrzebom i oczekiwaniom, odpowiem na Twoje pytania, a także ustalimy kolejne kroki oraz cele współpracy. Do każdej konsultacji przygotowuję się na podstawie przesłanych przez Ciebie materiałów. Notuję swoje uwagi oraz z wyprzedzeniem opracowuję wstępny plan działania, który jest dopasowany konkretnie do Ciebie. Dzięki temu podczas spotkania skupiamy się już tylko na Twoich potrzebach, pytaniach lub wątpliwościach.

Jak przygotować się do pierwszej konsultacji

 

Pierwsza konsultacja obejmuje:

 

 • ocenę stanu Twojego zdrowia
  Omówimy Twoje dolegliwości i problemy zdrowotne. Przeanalizuję dostarczone przez Ciebie wyniki badań. W razie potrzeby doradzę Ci, jakie badania warto jeszcze wykonać.
 • omówienie wywiadu i dziennika żywieniowego
  Porozmawiamy o Twojej codziennej diecie i stylu życia. Wskażę Ci obszary, nad którymi warto popracować, aby osiągnąć zamierzone cele. Doradzę Ci, jak dobierać produkty i komponować posiłki.
 • wstępne zalecenia i porady
  Rozwieję Twoje wątpliwości i odpowiem na wszystkie pytania dotyczące żywienia. Udzielę Ci wskazówek na temat zmian w stylu życia. Przekażę Ci wstępne zalecenia, które od razu zastosujesz w praktyce.
 • analizę składu ciała (opcjonalnie)
  Przeprowadzimy analizę składu ciała na profesjonalnym analizatorze InBody 120. Poznasz m.in. zawartość tkanki mięśniowej i tłuszczowej, rozkład tych tkanek w poszczególnych częściach ciała czy ilość tłuszczu trzewnego.

JADŁOSPIS INDYWIDUALNY (7 DNI) – 220 zł Rozwiń informacje

To kompletny, spersonalizowany plan żywieniowy, które pomoże Ci trwale zmienić nawyki żywieniowe i nauczy Cię, jak komponować posiłki, jeść zdrowo, bez restrykcji i wyrzeczeń. Wszystko po to, aby zmiana diety nie była dla Ciebie przykrym obowiązkiem, ale całkiem przyjemnym procesem 😉

Jadłospis indywidualny to spersonalizowany plan diety, który jest:

 • układany od podstaw dla Ciebie

Nie wyobrażasz sobie dnia bez porannej kawy z mlekiem? Lubisz jeść śniadania tylko na słodko? Masz alergie lub nietolerancje pokarmowe? O nic się nie martw! Każdy jadłospis układam od podstaw dla danej osoby.

Wspólnie ustalimy, ile posiłków chcesz jeść w ciągu dnia, jakie produkty lubisz, a które wolisz wyeliminować. Otrzymasz ode mnie plan, który będzie dopasowany nie tylko do Twoich preferencji żywieniowych, stanu zdrowia czy stylu życia, ale także umiejętności kulinarnych, zasobności portfela czy możliwości czasowych.

 • urozmaicony

Każdy dzień jadłospisu jest zupełnie inny i możesz dowolnie je powtarzać lub zmieniać ich kolejność. Na każdy rodzaj posiłku (śniadanie, obiad, kolacja itp.) przygotuję dla Ciebie aż 7 różnorodnych przepisów zawierających sycące i urozmaicone dania.

 • ułatwiający trwałą zmianę nawyków żywieniowych

Nie chcę uzależnić Cię od sztywnego stosowania jadłospisu, tylko nauczyć, jak samodzielnie komponować swoje posiłki. Dlatego zwykle dla jednej osoby układam 2 lub 3 plany żywieniowe. Tyle w zupełności wystarczy, aby po pewnym czasie zacząć swobodnie działać na własną rękę.

 • intuicyjny i praktyczny

W planie znajdziesz wygodny podgląd całego tygodnia, szczegółową rozpiskę wszystkich posiłków i sposobu przyrządzania, listę zakupów na cały tydzień oraz liczne komentarze, które ułatwią Ci stosowanie diety. Do tego otrzymasz ode mnie poradnik „Jak wymieniać składniki”, dzięki któremu będziesz w stanie samodzielnie modyfikować posiłki i korzystać z planu żywieniowego nawet przez wiele tygodni!

ZALECENIA INDYWIDUALNE – 150 zł Rozwiń informacje

W ramach zaleceń indywidualnych otrzymasz ode mnie e-book ze szczegółowo opisanymi, spersonalizowanymi poradami, z uwzględnieniem Twojego stanu zdrowia oraz potrzeb. Zyskasz podstawową wiedzę na temat zagadnień dietetycznychszczególnie tych istotnych w Twoim przypadku.

W e-booku znajdziesz obszerne opracowanie najistotniejszych zaleceń, w tym m.in.:

 • wyliczenie Twojego aktualnego zapotrzebowania kalorycznego wraz z komentarzem dotyczącym planowania kaloryczności przyszłej diety,

 • praktyczne porady na temat obróbki termicznej, jedzenia „na mieście”, czytania i analizowania etykiet itp.,

 • informacje dotyczące komponowania posiłków,

 • porady odnoszące się do Twoich problemów zdrowotnych (np. insulinooporności, niedoczynności tarczycy czy PCOS),

 • informacje na temat zalecanej suplementacji.

SPOTKANIE KONTROLNE (30 min) 90 zł Rozwiń informacje

Kontrolna konsultacja ma na celu:

 • omówienie uzyskanych efektów oraz samopoczucia

 • omówienie trudności, które pojawiły się w międzyczasie i wspólne poszukanie rozwiązań

 • ustalenie dalszego planu działania

 • (opcjonalnie) ponowną analizę składu ciała i porównanie jej wyników z poprzednimi

KONSULTACJA PSYCHODIETETYCZNA (50 min) – 120 zł Rozwiń informacje

To dodatkowe spotkanie, które odbywamy już po pierwszej konsultacji. Rozwiązanie szczególnie sprawdzi się u Ciebie, jeśli:

 • czujesz, że masz problem z motywacją do wprowadzania zmian i brakuje Ci silnej woli,

 • masz poczucie, że brakuje Ci kontroli nad tym, co jesz,

 • jedzenie jest Twoim sposobem na rozładowanie stresu lub poradzenie sobie z trudnymi emocjami,

 • masz za sobą liczne nieudane próby zmiany diety i wciąż nie wiesz, w czym jest problem.

Podczas spotkania porozmawiamy o Twoich myślach i emocjach. Zrobimy także ćwiczenia, które ułatwią Ci lepsze poznanie i zrozumienie samej siebie oraz mechanizmów, które utrudniają Ci wprowadzenie zmian w życie.

Jak wygląda współpraca w praktyce?

1

Napisz do mnie maila lub zadzwoń, by umówić się na pierwszą konsultację

2

Przygotuj się do spotkania według zaleceń

Sprawdź zalecenia
3

Spotkamy się na konsultacji, aby omówić dalszy przebieg współpracy

4

W ciągu 7 dni roboczych otrzymasz ode mnie mailem spersonalizowane materiały (jadłospis, zalecenia)

5

Zaczynasz powoli wprowadzać zmiany

6

Spotykamy się na regularnych konsultacjach kontrolnych (średnio co 3 tygodnie)

Jak przygotować się do pierwszej konsultacji?

1

Wypełnij wywiad żywieniowy i prześlij go mailem najpóźniej dzień przed spotkaniem

Możesz go wydrukować, wypełnić ręcznie i odesłać w formie skanu/zdjęcia lub wypełnić go na komputerze i odesłać jako plik Word.

Pobierz wywiad
2

Przez 5 dni prowadź dziennik żywieniowy i prześlij go mailem dzień przed spotkaniem.

Dziennik może być prowadzony według wzoru lub w innej formie, pod warunkiem, że zachowasz wszystkie elementy wymienione we wzorze.

Pobierz dziennik
3

Podczas spotkania stacjonarnego możemy przeprowadzić analizę składu ciała. Jeśli chcesz z niej skorzystać – nie jedz i nie pij na 2-3 godziny przed spotkaniem. Dzięki temu pomiar będzie bardziej wiarygodny.

Unikaj też dużej ilości kofeiny i alkoholu w dniu pomiaru oraz bardzo intensywnego wysiłku fizycznego. Przeciwwskazania do pomiaru to rozrusznik serca i padaczka.

W jaki sposób mogę Ci pomóc?

Wierzę, że pierwszym krokiem do trwałej poprawy diety i zdrowia, jest dopasowanie planu działania do danej osoby i stopniowa zmiana nawyków. Dlatego robię wszystko, aby jak najlepiej zrozumieć Twoją sytuację, poznać mechanizmy, które blokują Cię przed schudnięciem i dobrać rozwiązania, które pomogą Ci to zmienić.

W trakcie naszej współpracy przeanalizuję Twój aktualny stan zdrowia. Poznam Twój dotychczasowy sposób odżywiania, preferencje kulinarne oraz tryb życia. Przygotuję dla Ciebie spersonalizowany jadłospis oraz indywidualne zalecenia, które uwzględniają te aspekty. Dzięki temu będziesz nadal jadła to, co lubisz, a mimo to schudniesz – bez restrykcji i wyrzeczeń.

Przez cały czas będę także nadzorowała proces zmian Twoich nawyków żywieniowych. Przyjrzymy się Twojej historii odchudzania, dzięki czemu zrozumiesz, co jest dla Ciebie najtrudniejsze. Pomogę Ci odnaleźć motywację i wzmocnić silną wolę. Wspólnie popracujemy nad Twoimi emocjami i przekonaniami. Będę dla Ciebie wsparciem, które pozwoli Ci wdrożyć zmiany na stałe.

A może wolisz przejść przez proces odchudzania wraz z bliską osobą, aby wzajemnie się motywować, a przy tym zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy?
Przygotowałam specjalną ofertę dla par. Przyjdźcie razem na konsultację, a jedno z Was otrzyma rabat 40% na wszystkie usługi!

* Wszystkie spotkania odbywają się wspólnie i trwają do 1,5 h (pierwsza konsultacja) lub do 45 minut (spotkania kontrolne). W miarę możliwości posiłki w jadłospisach pokrywają się, aby maksymalnie ułatwić Wam wprowadzanie zmian w życie.

Umów się na pierwszą
konsultację